Pracownie – Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego – Oferta2020-03-24T08:35:46+00:00

Drodzy uczniowie,

 w  najbliższym czasie będziecie dokonywać jednego z ważniejszych wyborów w Waszym życiu – wyboru szkoły ponadpodstawowej. Jest to decyzja, która może znacząco wpłynąć na  Waszą przyszłość edukacyjno-zawodową.

Prezentacje:

<<<< Jak wybrać szkołę podstawową (format PowerPoint) >>>>

<<<< Rodzice jako doradcy w wyborze szkoły ponadpodstawowej (format PowerPoint) >>>>

 

Bardzo ważną sprawą jest poznanie podstawowych zasad, terminów związanych z rekrutacją do szkół ponadpodstawowych.

W związku z zamknięciem szkół oraz placówek oświatowych, doradcy z Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego wzorem lat ubiegłych nie mogą się z Wami spotkać na zajęciach grupowych w Waszej szkole lub w siedzibie LCDZ, nie mogą także udzielić Wam indywidualnej porady zawodowej w bezpośrednim kontakcie z Wami.

Możemy jednak przekazać Wam najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych korzystając z tzw. nauczania zdalnego.

Poniżej zostaną zamieszczone podstawowe informacje dotyczące rekrutacji oraz karta pracy umożliwiająca Wam ćwiczenie umiejętności trafnego wyboru szkół oraz klas/oddziałów.

  

Drodzy rodzice,

serdecznie zachęcamy Państwa, oczywiście w miarę posiadanych możliwości i czasu, do zapoznania się z  dokumentem dotyczącym najważniejszych informacji o tegorocznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych (załącznik nr 1) oraz kartą pracy umożliwiającą Waszym dzieciom ćwiczenie umiejętności wyboru szkół  klas/oddziałów (załącznik nr 2)

 

Życzymy miłego i owocnego wspólnie spędzonego czasu.

Doradcy zawodowi LCDZ

   lcdz@ckubialystok.pl

 

Załącznik nr 1              Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych w pigułce

Załącznik nr 2              Karta pracy wybór szkoły ponadpodstawowej

  • Słuchacze CKU
  • Uczniowie
  • Przedszkola
  • Nauczyciele
  • Rodzice
  • mieszkańcy Białegostoku