Przedstawiciele Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku Białostockiego Centrum Edukacji – Jan Prymak i Magdalena Bienasz – reprezentowali naszą placówkę na 12. Targach Pracy Dla Osób z Niepełnosprawnościami, które odbyły się 27 listopada 2025 roku. Organizatorem wydarzenia była Fundacja Aktywizacja Oddział w Białymstoku.
Głównym celem Targów było włączenie osób z niepełnosprawnościami do lokalnego rynku pracy. Uczestnicy mogli zapoznać się z ofertami pracy, porozmawiać z pracodawcami oraz poznać propozycje szkoleń, staży i praktyk.
Nasi przedstawiciele pokazali uczestnikom targów różnorodne możliwości rozwoju zawodowego i dostosowania do obecnego lokalnego rynku pracy poprzez podnoszenie kwalifikacji, zarówno na kwalifikacyjnych kursach zawodowych, jak i w szkołach CKU BCE. Nasza oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem.
Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość zaprezentowania aktualnej oferty edukacyjnej CKU BCE.
Opracowanie: Magdalena Bienasz


