Konkurs “Moja pasja początkiem drogi do kariery rozstrzygnięty” ! X edycja

2019-01-28T10:40:16+00:00Grudzień 20th, 2018|
Konkurs Moja pasja początkiem drogi do kariery rozstrzygnięty ! X edycja
W dniu 18 października w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Ciepłej 32 w  Białymstoku odbyło się rozstrzygnięcie X edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery” pod hasłem „Pasja moją wolnością – wolność moją pasją”.

Konkurs został zorganizowany w ramach stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Do konkursu zgłosiło się 25 uczniów z 12 szkół.

Uczestnicy X edycji konkursu  bardzo ciekawie przedstawili swoje pasje zawodowe. Komisja konkursowa brała pod uwagę m.in.: sposób prezentowania siebie i swojej pasji, kreatywność, oryginalność, umiejętność występowania przed grupą.

Po naradzie ustalono listę laureatów:

Kategoria – uczniowie szkoły podstawowej:

I miejsce Anna Gierasimiuk – Szkoła Podstawowa nr 44 w Białymstoku, 40 punktów, opiekun  –   Anna Małgorzata Samborska

II miejsce Katarzyna Mróz – Szkoła Podstawowa nr 44 w Białymstoku, 36 punktów, opiekun  –   Anna Małgorzata Samborska

III miejsce Eliza Hościk – Szkoła Podstawowa nr 29 w Białymstoku, 34 punkty, opiekun  –   Barbara Kardasiewicz

III miejsce Alicja Hościk – Szkoła Podstawowa nr 29 w Białymstoku, 34 punkty, opiekun  –   Barbara Kardasiewicz

Kategoria – uczniowie dotychczasowego gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce Katarzyna Szczepańczuk– ZSP nr 4 w Białymstoku, 39 punktów, opiekun  –Maria Szmidt

II miejsceJakub Popławski – ZST w Białymstoku, 37 punktów, opiekun  –   Krzysztof Pogorzelski

III miejsce Marlena Śleszyńska – ZSTiO w Białymstoku, 36 punktów, opiekun  –   Anna Mroczkowska

Nagroda dodatkowa: Kacper Szymon Tomczak, ZS nr 16

Ponadto komisja konkursowa postanowiła wyróżnić pozostałych uczestników konkursu:

Wiktorię Dybicz, SP nr 44

Angelikę Głowacką, SP nr 44

Elinę Makhaeva, SP nr 44

Magdalenę Siemiaszko, SP nr 44

Aleksandrę Zatorską, SP nr 44

Kamilę Ochałek, SP nr 44

Jakuba Siegień, ZST w Białymstoku

Kamilę Stawowską, ZSP nr 4 w Białymstoku

Mateusza Łabieńca, ZSP nr 4 w Białymstoku

Klaudię Makowską, ZSP nr 5 w Białymstoku

Albertynę Półtorak, VI LO w Białymstoku

Magdalenę Modzelewską, XIV LO w Białymstoku

Roksanę Halicką, XIX LO w Białymstoku

Daryę Smolina, SP w Kleosinie

Małgorzatę Czarkowską,  ZSOiT w Białymstoku

Alicja Choszczyk X LO

Adam Szulęcki X LO

Rozdanie nagród i wyróżnień odbędzie się 15 listopada o godzinie 11 w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku ul. Ciepła 32 sala 25.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!