Oferta LCDZ w roku szkolnym 2022/2023

2022-09-14T08:20:52+00:0014 września, 2022|

Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego

w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku

 

Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego jest miejscem, do którego zapraszamy wszystkich chcących odkryć i rozwijać swój potencjał, mocne strony oraz kompetencje osobiste i zawodowe.

  • Jesteś uczniem i masz potrzebę określenia dalszej ścieżki swojego rozwoju edukacyjnego i zawodowego – u nas uzyskasz wsparcie.
  • Jesteś nauczycielem i chcesz wspomagać swoich uczniów w podejmowaniu decyzji zawodowych – pomożemy Ci  w tym.
  • Jesteś rodzicem – pierwszym doradcą swego dziecka –  możesz skorzystać z naszej pomocy.
  • Jesteś osobą, która poszukuje swojego miejsca w świecie pracy – u nas dowiesz się, jak świadomie kierować własną karierą zawodową.

Oferta edukacyjna Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego kierowana jest do różnych grup odbiorców: dzieci białostockich przedszkoli, uczniów szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych, rodziców, nauczycieli i osób dorosłych. Poza świadczeniem usług doradczych nasz zespół stara się również stwarzać różnorodne sytuacje, które będą wspierały proces planowania i wyboru zawodu, a tym samym ułatwią podejmowanie ważnych decyzji edukacyjno-zawodowych. Nasze działania mają na celu głownie wsparcie odbiorców naszych usług w procesie planowania kariery i kierowania nią, a poprzez to brania odpowiedzialności za własny rozwój w ciągu całego życia.

W przyjaznej atmosferze oraz nowoczesnej i gościnnej przestrzeni  Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego uzyskasz wsparcie specjalistów – doradców zawodowych w budowaniu i rozwijaniu kariery.

 

Zacznij działać już teraz – skontaktuj się z nami.

 

adres: budynek Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku

ul. Ciepła 32

15-472 Białystok

telefon: 85 651 58 55 wew. 21

e-mail: lcdz@ckubialystok.pl