Inovation Camp – szansa na rozwój przedsiębiorczości osób dorosłych w międzynarodowym stylu

2019-09-18T07:15:32+00:0018 września, 2019|

Inovation Camp

– szansa na rozwój przedsiębiorczości osób dorosłych w międzynarodowym stylu

 

Słuchacze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku będą mieli szansę rozwijać kompetencje przedsiębiorcze poprzez udział

w unikatowym obozie przedsiębiorczości, współorganizowanym przez Placówkę, która koordynuje projekt Erasmus + The Entrepreneurs of the Future.  Szkoła nawiązała współpracę z zagranicznymi partnerami, dzięki czemu słuchacze mogą rozwijać kompetencje przedsiębiorcze, społeczne i językowe w otoczeniu międzynarodowym.

W skład grupy partnerskiej wchodzą
–       Fjölbrautaskólinn við Ármúla z Islandii; 
–       Ulvilan lukio z Finlandii; 
–       Karlfeldtgymnasiet  ze Szwaecji; 
–       Berufsbildende Schulen Luechow z Niemiec; 
–       Associação Portuguesa de Educação Ambiental  z Portugalii. 

 

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku umożliwiało swoim słuchaczom i pracownikom rozwój kompetencji podczas warsztatów i seminariów zagranicznych organizowanych w ramach projektu w Niemczech, Szwecji, Portugali i w Polsce. Obecnie kolejni słuchacze wezmą udział w kształceniu w otoczeniu międzykulturowym podczas Inovation Camp w Finlandii w terminie od 6.10.2019 do 12.10.2019. Prezentacja efektów warsztatów odbędzie się w Islandii w marcu 2020 r. Doradcy zawodowi LCDZ wspierają realizację projektu. Chętnych do pozyskania informacji na temat uczenia się przez całe życie zapraszamy na spotkanie informacyjne 1.10.2019 r. o g. 14.00 w siedzibie Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul Ciepłej w sali nr 206. Przyszłym przedsiębiorcom życzymy powodzenia  w realizacji założonych planów!

 

Zobacz stronę projektu The Entrepreneurs of the Future (Projekt strategiczny KA2 Kształcenie i szkolenia zawodowe ERASMUS+ 2018-1-PL01-KA202-051120):