Strona korzysta z plików cookies. Możesz okreœślić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce. Zamknij
Szkoly Projekty UE Kursy Doradztwo Pracownia badań
Start arrow Kronika arrow Kwiecień 2014
 
 

Kształcenie zawodowe w Białymstoku

Biuletyn Informacji Publicznej

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła

Kwiecień 2014 Email
Dnia 25 kwietnia 2014 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w semestrach maturalnych.  Tym razem pożegnaliśmy następujące semestry: 3TU6, 3LO6a, 3LO6b, 3LO6a/p i 3LO6b/p.
 
Uroczystość rozpoczęła Pani wicedyrektor Maria Jolanta Korzeniecka, która pogratulowała słuchaczom sukcesu, jakim było ukończenie szkoły średniej oraz wszystkim tym, którzy zdecydowali się przystąpić do egzaminu maturalnego życzyła jak najwyższych wyników. Podobne życzenia popłynęły również z ust przedstawicieli Samorządu Słuchaczy placówki – Pani Ewy Aprsaksin i Pani Justyny Jackowskiej, które w imieniu młodszych koleżanek i kolegów pożegnały absolwentów CKU.
 
Nie obyło się również bez części artystycznej przygotowane przez Panią Ewę Chociej, w której udział wzięli słuchacze semestru 2LO4a i 2LO4b.
 
Koordynator projektu Akademia Rozwoju Słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego, Ewa Kotyńska przypomniała założenia projektu, w ramach którego słuchacze dwóch ostatnich semestrów 3LO6a/p i 3LO6b/p ukończyli szkołę.
 
Reprezentacje poszczególnych semestrów w ciepłych i wzruszających słowach złożyli podziękowania dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi CKU za możliwość nauki, wyrozumiałość i życzliwość.
 
Następnie Pani Maria Jolanta Korzeniecka podziękowała w imieniu całej społeczności CKU Pani Barbarze Bułat, która pełniła funkcję Przewodniczącej Samorządu Słuchaczy i rozpoczęła wręczanie świadectw słuchaczom. wręczyła świadectwa słuchaczom.
 
Anna Pogorzelska

 

Zobacz więcej (galeria)


  
 
 
Top!
Top!