Strona korzysta z plików cookies. Możesz okreœślić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce. Zamknij
Szkoly Projekty UE Kursy Doradztwo Pracownia badań
Start arrow Informacje dla słuchaczy
 
 

Kształcenie zawodowe w Białymstoku

Biuletyn Informacji Publicznej

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła

Informacje dla Słuchaczy Email

Dnia 2 maja 2017 r. (wtorek) sekretariat czynny do godz. 15.30.

Za utrudnienia przepraszamy

 

Dnia 15 kwietnia 2017 r. (sobota), sekretariat nieczynny.

 

 Zajęcia z Matematyki z Panią A. Kierską zostały przeniesione na czwartek na godzinę 16.00


 Konsultacje z panią Anną Kierską z matematyki odbywają się w każdy poniedziałek od godz. 16:00 na ul. Żabiej w sali nr 1.Zachęcamy do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa
Narzędzie w dogodny sposób pozwala wskazać i przekazać policji zauważone zagrożenia.
 


 

Uwaga słuchacze CKU!

Zapraszamy osoby odpowiedzialne, chcące rozwinąć swoje kompetencje zawodowe, na bezpłatne 20-godzinne szkolenie Od projektu po wydruk – warsztaty z modelowania i druku 3d, które odbędzie się w dniach 6, 8, 13 i 15 grudnia 2016 r (w godzinach od 16:00 do 20:00). Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć do dnia 24.11.2016 r. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wyłonione 12 osób.


 

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, kiedy  z największą troską Polski Czerwony Krzyż myśli o osobach potrzebujących naszego wsparcia. Dlatego też miesiąc grudzień w Polskim Czerwonym Krzyżu upływa pod znakiem "Czerwonokrzyskiej Gwiazdki" - ogólnopolskiej akcji pomocy świątecznej.

Świąteczna pomoc Polskiego Czerwonego Krzyża jest kierowana do najuboższych i opuszczonych, rodzin wielodzietnych oraz osób samotnie  wychowujących dzieci, do bezrobotnych i chorych. Pomoc przekazywana jest również do noclegowni, schronisk, świetlic środowiskowych i punktów opieki PCK.

W ramach tej akcji  ponownie zapraszam słuchaczy i pracowników Centrum Kształcenia Ustawicznego do wzięcia udziału w zbiórce żywności, zabawek oraz słodyczy, aby każdy potrzebujący miał radosne Święta Bożego Narodzenia.

Osoby zainteresowane udziałem w powyższym przedsięwzięciu, proszone są o przynoszenie słodyczy, żywności (z dłuższym terminem przydatności do spożycia) oraz zabawek (w dobrym stanie) na zajęcia dydaktyczne do p. Moniki Czuby, p. Eweliny Janczewskiej -Toczydłowskiej, Anny Kierskiej, Jolanty Łaszkiewicz w dniach od 14 listopada do 11 grudnia 2016 roku.

Niech każdy z nas podaruje potrzebującym radosne Święta Bożego Narodzenia.
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Monika Czuba
Ewelina Janczewska-Toczydłowska
Anna Kierska
Jolanta Łaszkiewicz


 

Zapraszamy słuchaczy oraz uczestników kwalifikacyjnych kursów zawodowych w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku do wzięcia udziału w nieodpłatnych zajęciach „Speaking made easy - konwersacje z języka angielskiego”. Oferta skierowana jest do osób o kompetencjach językowych na poziomie A2 lub wyżej (wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego), które za swój cel stawiają swobodę w komunikowaniu się poprzez poszerzanie zasobu słownictwa. Zajęcia będą realizowane jako cykl spotkań w wymiarze dwóch jednostek lekcyjnych raz w tygodniu w godzinach popołudniowych. Tematyka zajęć będzie dostosowana do Państwa potrzeb oraz zainteresowań.

Pierwsze organizacyjne spotkanie odbędzie się 3 listopada br (czwartek) o godzinie 17.00 w budynku przy ul. Żabiej 5, sala 4. Serdecznie zapraszam do skorzystania z bezpłatnej oferty zajęć dodatkowych.

Zapisów można dokonywać u osoby prowadzącej, t.j. Kamili Szerszenowicz wysyłając wiadomość na adres Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Zapraszam słuchaczy Centrum Kształcenia Ustawicznego do wzięcia udziału w kampanii „ Ratujmy Kasztany 2016”, organizowanej przez Departament Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej w Białymstoku. Akcja polega systematycznym grabieniu i uprzątaniu opadających liści kasztanowców, wewnątrz których zimują osłonięte kokonem poczwarki szrotówka kasztanowcowiaczka. Eliminacja szkodników przyczyni się do poprawy kondycji kasztanowców rosnących na terenie CKU.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do udziału w akcji w dniu 03 listopada (czwartek) 2016 r. Zbiórka  o godzinie 16.00 przy budynku CKU, jeżeli będą odpowiednie warunki pogodowe.

Monika Czuba


UWAGA REMONT (Sokólskiej 1)

Z powodu remontu, wejście do budynku CKU przy ul. Sokólskiej 1 dostępne jest tylko poprzez główne wejście Publicznego Gimnazjum nr 16.

Ponadto z uwagi na młodzieżowy charakter placówki Publicznego Gimnazjum nr 16 osoby palące prosimy o nie palenie na terenie szkoły.

 


 

Na podstawie § 5 ust.1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2002 r., Nr 46, poz. 432, z późn. zm.) w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku zostały ustalone następujące dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych na rok szkolny 2016/2017:

·    31 października 2016 r.
·    2 listopada 2016 r.
·    2 stycznia 2017 r.
·    2 maja 2017 r.
·    16 czerwca 2017 r. 


 Strona tytułowa pracy kontrolne

 


 

 

 
 

 
 
 

 
 
Top!
Top!