Strona korzysta z plików cookies. Możesz okreœślić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce. Zamknij
Szkoly Projekty UE Kursy Doradztwo Pracownia badań
Start arrow Informacje dla słuchaczy
 
 
Menu główne
Start
O nas
Sekretariat
Lokalne Centrum
   Doradztwa Zawodowego
Pośrednictwo pracy
Pozaszkolne formy  kształcenia - kursy/szkolenia
Kronika
Galeria
CKU w mediach
Konferencje
Pod patronatem CKU
Rok Szkoły Zawodowców
Informacje dla słuchaczy
Biblioteka
Samorząd Słuchaczy
Informacje dla nauczycieli
Wynajem sal
Linki
Szukaj
Rada Pedagogiczna
Partnerzy
Zespół CKU
Kontakt
Białostocka Akademia   Rodziny
NASZA STRONA
Firma Symulacyjna
O Firmie
Firmy Patronackie
Pracownia badań...
NASZA STRONA!
Badanie ankietowe Stan Zdrowia Mieszkańców Białegostoku
Współpraca zagraniczna
Projekty
Stowarzyszenie-WM
O stowarzyszeniu
Projekty unijne
Mogę więcej - kursy
    dla nauczycieli
Zielone Światło
Akademia Rozwoju    Umiejętności Językowych
   i Komputerowych
AKTYWIZACJA
Akademia Rozwoju     Słuchaczy LO
Aktywni, zaangażowani,     wyedukowani
Świadomy wybór pewny     sukces
Kształcenie Ustawiczne     bliżej Ciebie
Akademia Rozwoju     Nauczycieli Kształcenia     Zawodowego
Zakupy współfinansowane
    z EFS

Kształcenie zawodowe w Białymstoku

Biuletyn Informacji Publicznej

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła

Informacje dla Słuchaczy Email

 

Dnia 15 kwietnia 2017 r. (sobota), sekretariat nieczynny.

 

 Zajęcia z Matematyki z Panią A. Kierską zostały przeniesione na czwartek na godzinę 16.00


 Konsultacje z panią Anną Kierską z matematyki odbywają się w każdy poniedziałek od godz. 16:00 na ul. Żabiej w sali nr 1.Zachęcamy do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa
Narzędzie w dogodny sposób pozwala wskazać i przekazać policji zauważone zagrożenia.
 


 

Uwaga słuchacze CKU!

Zapraszamy osoby odpowiedzialne, chcące rozwinąć swoje kompetencje zawodowe, na bezpłatne 20-godzinne szkolenie Od projektu po wydruk – warsztaty z modelowania i druku 3d, które odbędzie się w dniach 6, 8, 13 i 15 grudnia 2016 r (w godzinach od 16:00 do 20:00). Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć do dnia 24.11.2016 r. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wyłonione 12 osób.


 

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, kiedy  z największą troską Polski Czerwony Krzyż myśli o osobach potrzebujących naszego wsparcia. Dlatego też miesiąc grudzień w Polskim Czerwonym Krzyżu upływa pod znakiem "Czerwonokrzyskiej Gwiazdki" - ogólnopolskiej akcji pomocy świątecznej.

Świąteczna pomoc Polskiego Czerwonego Krzyża jest kierowana do najuboższych i opuszczonych, rodzin wielodzietnych oraz osób samotnie  wychowujących dzieci, do bezrobotnych i chorych. Pomoc przekazywana jest również do noclegowni, schronisk, świetlic środowiskowych i punktów opieki PCK.

W ramach tej akcji  ponownie zapraszam słuchaczy i pracowników Centrum Kształcenia Ustawicznego do wzięcia udziału w zbiórce żywności, zabawek oraz słodyczy, aby każdy potrzebujący miał radosne Święta Bożego Narodzenia.

Osoby zainteresowane udziałem w powyższym przedsięwzięciu, proszone są o przynoszenie słodyczy, żywności (z dłuższym terminem przydatności do spożycia) oraz zabawek (w dobrym stanie) na zajęcia dydaktyczne do p. Moniki Czuby, p. Eweliny Janczewskiej -Toczydłowskiej, Anny Kierskiej, Jolanty Łaszkiewicz w dniach od 14 listopada do 11 grudnia 2016 roku.

Niech każdy z nas podaruje potrzebującym radosne Święta Bożego Narodzenia.
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Monika Czuba
Ewelina Janczewska-Toczydłowska
Anna Kierska
Jolanta Łaszkiewicz


 

Zapraszamy słuchaczy oraz uczestników kwalifikacyjnych kursów zawodowych w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku do wzięcia udziału w nieodpłatnych zajęciach „Speaking made easy - konwersacje z języka angielskiego”. Oferta skierowana jest do osób o kompetencjach językowych na poziomie A2 lub wyżej (wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego), które za swój cel stawiają swobodę w komunikowaniu się poprzez poszerzanie zasobu słownictwa. Zajęcia będą realizowane jako cykl spotkań w wymiarze dwóch jednostek lekcyjnych raz w tygodniu w godzinach popołudniowych. Tematyka zajęć będzie dostosowana do Państwa potrzeb oraz zainteresowań.

Pierwsze organizacyjne spotkanie odbędzie się 3 listopada br (czwartek) o godzinie 17.00 w budynku przy ul. Żabiej 5, sala 4. Serdecznie zapraszam do skorzystania z bezpłatnej oferty zajęć dodatkowych.

Zapisów można dokonywać u osoby prowadzącej, t.j. Kamili Szerszenowicz wysyłając wiadomość na adres Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Zapraszam słuchaczy Centrum Kształcenia Ustawicznego do wzięcia udziału w kampanii „ Ratujmy Kasztany 2016”, organizowanej przez Departament Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej w Białymstoku. Akcja polega systematycznym grabieniu i uprzątaniu opadających liści kasztanowców, wewnątrz których zimują osłonięte kokonem poczwarki szrotówka kasztanowcowiaczka. Eliminacja szkodników przyczyni się do poprawy kondycji kasztanowców rosnących na terenie CKU.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do udziału w akcji w dniu 03 listopada (czwartek) 2016 r. Zbiórka  o godzinie 16.00 przy budynku CKU, jeżeli będą odpowiednie warunki pogodowe.

Monika Czuba


UWAGA REMONT (Sokólskiej 1)

Z powodu remontu, wejście do budynku CKU przy ul. Sokólskiej 1 dostępne jest tylko poprzez główne wejście Publicznego Gimnazjum nr 16.

Ponadto z uwagi na młodzieżowy charakter placówki Publicznego Gimnazjum nr 16 osoby palące prosimy o nie palenie na terenie szkoły.

 


 

Na podstawie § 5 ust.1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2002 r., Nr 46, poz. 432, z późn. zm.) w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku zostały ustalone następujące dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych na rok szkolny 2016/2017:

·    31 października 2016 r.
·    2 listopada 2016 r.
·    2 stycznia 2017 r.
·    2 maja 2017 r.
·    16 czerwca 2017 r. 


 Strona tytułowa pracy kontrolne

 


 

 

 
 

 
 
 

 
 
Top!
Top!