Strona korzysta z plików cookies. Możesz okreœślić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce. Zamknij
Szkoly Projekty UE Kursy Doradztwo Pracownia badań
Start arrow O stowarzyszeniu arrow Zrealizowane projekty
 
 

Kształcenie zawodowe w Białymstoku

Biuletyn Informacji Publicznej

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła

Projekt SWM: Dzieląc się z Innymi Email

 Image

Stowarzyszenie Wolontariatu Międzypokoleniowego w Białymstoku w ramach  konkursu Pracownia Działań Lokalnych programu grantowego Ligi Odpowiedzialnego Biznesu realizuje projekt: „Dzieląc się z Innymi”. Celem projektu jest upowszechnianie wiedzy na temat filantropii, odpowiedzialnego biznesu i wolontariatu. Wzrost umiejętności społecznych białostockiej młodzieży oraz kreowanie wizerunku liderów zaangażowanych społecznie to cele szczegółowe, które przyświecają naszym działaniom. SWM chce także uzmysłowić młodzieży, potrzebę dzielenia się z Innymi swoim czasem, pracą, zaangażowaniem a także przedstawić w pozytywnym świetle współczesnych filantropów jako ludzi sukcesu  otwartych umysłach i sercach.
Grant Ligi Odpowiedzialnego Biznesu przyznany naszej organizacji umożliwi realizację następujących działań:

  • seminarium informacyjnego otwierającego projekt połączone ze spotkaniem z ludźmi sukcesu, przedsiębiorcami, społecznikami, którzy rozumieją i wspierają idee CSR, filantropii,
  • 10 godzinne warsztaty z elementami gry symulacyjnej z zakresu wolontariatu, filantropii oraz możliwości pozyskiwania pieniędzy na działania społecznie użyteczne skierowane do 25osobowej grupy młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

 

Projekt realizowany jest we współpracy z:

  • Instytutem Odpowiedzialnego Biznesu,
  • Centrum Wolontariatu w Białymstoku,
  • Centrum Kształcenia Ustawicznego.

 

 

 

Projekt stanowi kontynuację programu edukacyjno-wychowawczego: „Dając cząstkę siebie Innym” realizowanego przez Stowarzyszenie Wolontariatu Międzypokoleniowego w ubiegłym roku szkolnym dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego w Białymstoku w ramach otwartego konkursu ofert.  
Stowarzyszenie Wolontariatu Międzypokoleniowego (SWM) w Białymstoku serdecznie zaprasza  wszystkie osoby zainteresowane tematyką seminarium, nauczycieli, uczniów białostockich szkół ponadgimnazjalnych do udziału  w projekcie: „Dzieląc się z Innymi”

 

Serdecznie zapraszamy
Organizatorzy

 Image

 
 
Top!
Top!