Strona korzysta z plików cookies. Możesz okreœślić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce. Zamknij
Szkoly Projekty UE Kursy Doradztwo Pracownia badań
Start arrow Lokalne Centrum
   Doradztwa Zawodowego
arrow Aktualności
 
 

Kształcenie zawodowe w Białymstoku

Biuletyn Informacji Publicznej

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła

Aktualności Email

Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego (LCDZ),
obecnie mieści się na ul. Sokólskiej 1 
tel. 85 743 67 85    


   ROK SZKOLNY 2016/2017


Dodano dnia: 31.05.2017

Uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego „Zawodowi Odkrywcy”- IV edycja pod hasłem „Ciekawe zawody wykonywane na Podlasiu” 

       W dniu 24 maja 2017 r. w Lokalnym Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego odbyła się uroczystość podsumowania IV edycji wojewódzkiego Konkursu „Zawodowi Odkrywcy” pod hasłem „Ciekawe zawody wykonywane na Podlasiu”.

Zobacz więcej...


 Image


Dodano dnia:13.04.2017

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI VI EDYCJI „TYGODNIA NA RZECZ KARIERY”

W dniach 20-24 marca 2017 r., po raz szósty został zorganizowany w Białymstoku „Tydzień na Rzecz Kariery”, realizowany od pierwszej edycji z inicjatywy  Prezydenta Miasta Białegostoku, skierowany do uczniów klas III gimnazjum stojących przed wyborem dalszej ścieżki kształcenia...

Zobacz więcej...


Dodano dnia: 5.04.2017

 Finał Turnieju Wiedzy o Zawodach - IX edycji dla gimnazjów

         W dniu 30 marca 2017 r. w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku, przy ul. Ciepłej 40, odbył się finał Turnieju Wiedzy o Zawodach - IX edycji dla gimnazjów.

Zobacz więcej...


Dodano dnia: 28.03.2017

TnRK 2017 -  Wycieczki zawodoznawcze

       W dniach 20-22.03.2017 r. w ramach Tygodnia na Rzecz Kariery Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego zorganizowało trzy wycieczki zawodoznawcze.

Zobacz więcej...


Dodano dnia: 28.03.2017

TnRK 2017 - Spotkania z przedstawicielami zawodów 

Już po raz szósty w ramach „Tygodnia na Rzecz Kariery”, którego celem jest wsparcie młodzieży w świadomym wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej, poprzez umożliwienie jej bezpośredniego kontaktu ze światem zawodów Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego Centrum Kształcenia Ustawicznego zorganizowało „Spotkania z przedstawicielami zawodów”, skierowane do uczniów klas III gimnazjów Miasta Białegostoku.

Zobacz więcej...


Dodano dnia: 8.03.2017

Kolejny „Tydzień  na Rzecz Kariery” - tuż, tuż…

W dniach 20-24 marca 2017 r. Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku  Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego  współorganizuje i koordynuje „Tydzień na Rzecz Kariery”. Przedsięwzięcie, któremu od początku patronuje Prezydent Miasta Białegostoku odbywać się będzie po raz szósty.

Zobacz więcej...


Dodano dnia 18.01.2017

 Zajęcia w przedszkolu „Zawody wokół nas”

         W dniu 16 grudnia 2016 roku doradcy zawodowi z Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego w Białymstoku odwiedzili Przedszkole Samorządowe nr 83 w Białymstoku. 

Zobacz więcej...


Dodano dnia 12.12.2016

 Rozstrzygnięcie VIII edycji konkursu "Moja pasja początkiem drogi do kariery"

        W dniu 7 grudnia 2016 r. nastąpiło rozstrzygnięcie VIII edycji Konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery”. Do konkursu zostało zgłosiło się 16 uczestników, jednak jeden uczeń ze względów zdrowotnych nie zgłosił się na prezentację w dniu konkursu...

Zobacz więcej...


Dodano dnia 28.11.2016

Zakończyliśmy realizację projektu "Efektywność zarządzania w firmie"- II edycja 

     Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego zakończyło realizację projektu „Efektywność zarządzania w firmie”- II edycja w ramach grantu dofinansowanego z budżetu Miasta Białystok. Głównym celem przedsięwzięcia było zdobycie wiedzy w zakresie zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Zobacz więcej...


Dodano dnia 24.10.2016

Konferencja już się odbyła

     Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku/Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego, zorganizowało w dniu 23 listopada 2016 r. konferencję pt. „Wyzwania w doradztwie zawodowym w kontekście potrzeb współczesnego klienta” 

Zobacz więcej...


Dodano dnia 24.10.2016
Zaproszenie do udziału w VIII edycji konkursu
"Moja pasja początkiem drogi do kariery"

      Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego w Białymstoku serdecznie zaprasza do udziału w VIII edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery”.

Zobacz więcej..


 
 
Top!
Top!