Strona korzysta z plików cookies. Możesz okreœślić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce. Zamknij
Szkoly Projekty UE Kursy Doradztwo Pracownia badań
Start arrow Lokalne Centrum
   Doradztwa Zawodowego
arrow Aktualności
 
 

Kształcenie zawodowe w Białymstoku

Biuletyn Informacji Publicznej

Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła

Aktualności Email
 

Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego (LCDZ),
obecnie mieści się na ul. Ciepłej 32
tel. 782 655 650


   ROK SZKOLNY 2017/2018


 Dodano dni: 08.12.2017

Rozstrzygnięcie IX edycji  konkursu

„Moja pasja początkiem drogi do kariery”

 

W dniu 5 grudnia 2017 r. nastąpiło rozstrzygnięcie IX edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery”. Do konkursu zgłoszonych zostało 23 uczestników.

Komisja konkursowa pracowała w następującym składzie:

·      przewodnicząca – Regina Miedziałowska, kierownik Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku,

·      członek – Eugeniusz Mróczyński – starszy wizytator w Kuratorium Oświaty
w Białymstoku,

·      członek – Mariusz Tarasiuk – podinspektor w Departamencie Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku,

·      członek – Małgorzata Mikuła – pedagog w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej
nr 2 w Białymstoku,

·      członek – Beata Sańczyk – doradca zawodowy Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku.

 

Zobacz więcej...

 

 Dodano dni: 17.11.2017

Spotkanie pt. „Doradztwo zawodowe w świetle zmian”, organizowane przez Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku.

 

 W dniu 13 listopada 2017 r. w CKU przy ul. Ciepłej 32 w Białymstoku odbyło się spotkanie z dyrektorami szkół i koordynatorami ds. doradztwa edukacyjno-zawodowego miasta Białegostoku.  Tematem przewodnim spotkania były: „Aspekty prawne doradztwa zawodowego, stan i perspektywy” – przedstawione przez pana Eugeniusza Mróczyńskiego – Starszego Wizytatora Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Powyższa inicjatywa była wynikiem zapotrzebowania szkół na informacje odnośnie realizacji doradztwa zawodowego w placówkach oświatowych, zgłoszonego podczas spotkania ze szkolnymi koordynatorami ds. doradztwa zawodowego w dniu 18 października 2017 r., zorganizowanego przez Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego/Centrum Kształcenia Ustawicznego.

 Zobacz więcej... 


 Dodano dni:27.10.2017

 

Zaproszenie do udziału w IX edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery"

 

Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego w Białymstoku serdecznie zaprasza do udziału w IX edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery".

Na zgłoszenia czekamy do dnia 30 listopada 2017 r. (czwartek).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 5 grudnia 2017 r.  Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie konkursu.

Serdecznie zapraszamy.

 Zobacz więcej...

 


Dodano dni:22.10.2017

Spotkanie zespołu LCDZ inaugurujące współpracę ze szkolnymi koordynatorami doradztwa zawodowego


W dniu 18 października 2017 r. odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie zespołu LCDZ ze szkolnymi koordynatorami ds. doradztwa zawodowego z białostockich szkół.  Celem było omówienie wzajemnych oczekiwań i możliwości w zakresie realizacji doradztwa edukacyjno - zawodowego świadczonego na rzecz uczniów, rodziców, nauczycieli. Na spotkaniu obecna była  Pani Bożena Barbara Krasnodębska –dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego, która podkreśliła wagę i rolę doradztwa zawodowego w kontekście zmian zachodzących w systemie oświaty. Następnie Pani Regina Miedziałowska - kierownik LCDZ, przedstawiła zmiany w zakresie realizacji doradztwa zawodowego na poszczególnych etapach edukacji oraz zadania/priorytety MEN, Podlaskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Białegostoku z obszaru doradztwa edukacyjno - zawodowego.

 Zobacz więcej...


 Dodano dni:02.10.2017

Zaproszenie na Dzień Edukacji Narodowej     

Szanowni Państwo

Pracownicy Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku oraz zaproszeni goście, serdecznie zapraszam na uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbędzie się 12 października 2017 r. w sali bankietowej firmy „AKCES”,  ul.  Lawendowa 62 w Białymstoku.

Zobacz więcej...


Dodano dni:15.09.2017

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/2018

       Witamy w nowym roku szkolnym i zapraszamy do odwiedzin i kontaktu w nowej siedzibie Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego.

Zobacz więcej... 
 
Top!
Top!